Web Yazılım

Dinlaz Yazılım

Web Yazılım

web yazılım firmaları, istanbul web yazılım firmaları, izmir web yazılım firmaları, konya web yazılım firmaları, antalya web yazılım firmaları, ankara web yazılım firmaları,

Önce Analiz Yaparız

Hiçbir proje yoktur ki üstesinden gelemeyelim. Her türlü projenin altına imzamızı atarız. Projeleriniz incelendikten sonra nasıl olabileceğine dair , sunum hazırlarız ve bu sunum üzerine geçecek zamana göre ücret çıkarılır ve projeleriniz için en güzel çözüme ulaştırılır.

Plansız Proje Hiçbirzaman Başarılı Olamaz

Projeleriniz departmanımız tarafından öncelikli olarak planlanır. Planlama yapmak işin daha çabuk bitmesini ve daha kaliteli ve anlaşılır olmasını sağlamaktadır. Her planlama sözleşmeye eklenir ve bu planlama web yazılım oluşturulurken baz alınır.

Her proje sahibi bilir ki plansız yapılan projeler daha yayın hayatına başlar başlamaz yayınını bitirme aşamasına gelmektedir.. Siz siz olun daha uygun diye sizi plansız hareket ettiren firmlardan uzak durun. Bu yüzdendir ki sloganımız "PROJELERİNİZ ACEMİ ELLERDE ÇÖP OLMASIN" dır.


Projelerde Yapılanların Değil Yapılmayanların Peşindeyiz.

Şuan ülkemizde kabul etmek gerekirki. Birçok kişi birçok yazılım yapmaktadır. Ama ülke olarak dünya da yazılım sektöründe sonuncu konumundayız. Bu yüzden projelerin %90 ı çalıntı ve bu yüzden projelerin çoğu çöp olmaktadır.

Bu yüzden modüllerimizi kendimiz yazmaktayız ve Dinlaz Yazılım ekibi olarak bu modül kütüphanelerini kullanmaktayız. Projelerde doğrusunu bizden öğrenin yapılabilirliğini bize bırakın.


Yazılım Projelerinizin Gizliliği

Herzaman söylemimiz şu şekildedir. Herdaim Dinlaz Yazılım'a güvenebilirsiniz. Kurulduğumuz günden bugüne bize sunduğunuz projeleri bize yaptırmadığınızda biz gizliliğe önem veriyoruz ve projeyi 3. şahıslar veya kendimiz yapmaya çalışmıyoruz.Gizlilik kriterlerimizden hiçbir zaman ödün vermeyiz.Aklınıza takılan tüm projelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aksi bir şey söylemediğiniz sürece proje detaylarınızı bize bırakabilirsiniz.