3D Podyum

Dinlaz Yazılım

3D Podyum

3D podyum , 3D fashion show , 3D manken , 3D manken giydirme , 3D giyim podyumu

Gelişen dünyada bizi daha profesyonel adımlar atmaya sebeb olan güzel ve harika teknolojik güzellikler ve imkanlar olmaktadır. Gerçek dünyada olan bir çok şey 3D dünyasının gelişmesi ile Sanal ortama geçmeye başlamıştır. Bizde bu konuda kendimizi geliştirdik ve size profesyonel 3D dünyasının kapılarını aralamaya başladık

İç giyim , fantazi içgiyim , giyim ve tesettür giyimlerde sizi her alanda etkili ve profesyonel olarak ürünlerinizi 3D mankenlerimiz ile podyuma taşımaktayız.

Giyim ürünlerinizi özel olarak 3d şeklinde gerçekci olarak çizimini yapıyoruz ve ürünlerinize uygun olarak manken seçimini yapıp gerekli olan altyapıyı sağlıyoruz. Daha sonra ürünlerinizi giydirdiğimiz mankenlerimizi gerekli olan podyuma yani sahneye çıkartıyoruz. Gerekli olan tüm kameralar ürünlerinizi daha detaylı göstermek için gerekli ayarlamaları yapmaktadır. Bu şekilde giyim veya tesettür ürünlerinizi daha detaylı ve canlı olarak sunumunu yapabilmekteyiz.

3D podyumun birçok avantajları vardır. özellikle gerçek podyum ve manken fiyatlarına göre daha düşük maliyetli ve daha detaylıdır. Gerçek dünyadaki manken hatalarından yada oluşabilecek diğer hatalardan uzak bir biçimde podyum sunumu yapılmaktadır. Bu şekilde istediğiniz açıdan mankenlerimiz üzerinde ürününüzün detayını sizinde belirleyebileceğiniz şekilde sunumu yapılmaktadır. Maliyetlerinizi düşürür ve her yerde yayımlamanıza olanak tanır. İster web sitenizde ister sosyal medya hesaplarınızda isterseniz de flash bellekler ile bayi yada mağazalara göndererek daha etkili bir çözüm sunmuş olursunuz.