Web Tasarım

Dinlaz Yazılım

Web Tasarım

web tasarım , istanbul web tasarım , izmir web tasarım , konya web tasarım , antalya web tasarım , ankara web tasarım , web tasarım firmaları, istanbul web tasarım firmaları, izmir web tasarım firmaları, konya web tasarım firmaları, antalya web tasarım firmaları, ankara web tasarım firmaları,

Web Tasarımlarımızı sizin projeleriniz doğrultusunda hazırlıyor, size özgü web sitesi tasarımlarına imza atıyoruz. Sizin için tasarlamış olan web şablonlarımızı , beğenmediğiniz sürece ücret ödemek zorunda değilsiniz. 200 ’den fazla projeye imza atmanın güveni ile size özel oluşturduğumuz web sitesi çalışmalarını, yeterli bulmadığınız an, proje başlangıcında aldığımız ücreti hiçbir kesinti yapmadan iade ediyoruz.


Web sitesi tasarım aşamasında , müşteri sorunları haricinde firmamız ve yazılımlarımız ile alakalı çıkabilecek sorunlarda , %100 para iade garantisi ile müşteri koruması sadece Dinlaz Yazlım da...


Size özel web site tasarımı

Size özel web tasarım ve materyaller sadece Dinlaz Yazılım da. Kaliteli bir web tasarımı en güzel müşteri analizi ile başlar ve sonuçlandırılır. Firma beklentilerini hep üst düzeyde tutan ve her zaman kazanmayı arzulayan firmaların tercihi olarak web tasarım hizmeti veren firmamız Dinlaz Yazılım Kazanmayı sevenlerin firmasıdır.

Kopyasız , tamamen özgü tasarımlar ve kendi departmanımızda bulundurduğumuz grafikerlerin oluşturduğu grafik çalışmalar ile her türlü web tasarım ihtiyacınızı karşılamaktayız Yaptığımız tüm çalışmalarda en hassas konular budur. Özgü tasarımlar ve yazılımlar ile firmaları müşterileri ile kaliteli bir sunum yaşatmaktır.Tüm projelerimize güvenle ve gurula imzamızı atıyoruz.

İhtiyacınız olan herşey bizim departmanımızda mevcuttur. İster grafikerlerimize hayalinizden bahsedin onlar hayalinizi farklı birçok sunumla size dijital ortamda sunsun , isterseniz departmanımıza bırakın sizin için fikirlerini dijital ortama aktarsınlar. İşte bu Dinlaz Yazılım ın web tasarım konusunda ki farkıdır.Referanslarımızın hepsi web tasarımcı arkadaşlarımızın gerçekleştirdiği tasarımlardır. Firmamız ile yollarını ayıran çalışanlarımızın web tasarımlarını referanslarımızdan çıkartıyoruz. Bu bizim en önemli çizgimizdir. Size en güzel hizmeti böyle verebileceğimizi umut ediyoruz.UX/ IU hassasiyeti Dinlaz Yazılım da

UX (User Experience); yani kullanıcı deneyimi, yazılım firmaların müşteri deneyimlerini geliştirmek için ortaya konan çalışmaların tamamına ux denir. Dinlaz Yazılım UX tasarıma çok önem vermektedir. Çünkü en güzel geri dönüşümler hep bu sisteme bağlı kalmaktır.

UI (User Interface) ise; kullanıcıların arayüzü demektir. Kullanıcıların doğru sayfalarda ve işine yarayabilecek linkleri nüne getirme hassasiyetidir. Dinlaz Yazılım UI tasarıma çok önem vermektedir. Çünkü bir site içinde kaybolan müşteri isteğini alamaz ise bu bizim için geri dönüşü olmayan bir kayıp olabilir.


Mobil uyumlu web sitesi ( Responsive ).

Mükemmel görünen bir web siteniz olabilir yada müşterilerinizin kolay kullanabildiği bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Fakat mobil uygunluluğu olmadığı sürece her daim eksiktir. Çünkü google artık mobil uyumluluğa çok önem vermektedir. Müşterilerin hatrı sayılır kadarı mobilde dolaşmaktadır. Bu yüzden mobil uyumluluu olmayan bir siteden müşteriler hiçbir zaman performans alamayacakları için müşteri kaybına sebeb olur.


SEO’ya uygun özel web tasarımı.

Web tasarımlarımızın hepsi seoya uygun w3c ye uygun arama motorlarına uygun kaliteli bir seo altypısı oluşturulmaktadır. Bir sitenin pazaryerine dönebilmesi için gerekli olan en önemli ihtiyaclardan biride seo uyumluluğudur. Tüm web projelerimiz seo ya uygun olarak hazırlanır.. Bu yüzdendir ki seo pazarlama departmanımız bulunmamaktadır. Çünkü tüm sitelerimizi kendi sitelerimiz gibi seo uygunluk hassasiyeti içinde gerçekleştirmekteyiz.


Website Yönetim Panelimiz

Web sitelerimizin tüm yönetim panelleri kolay , hızlı ve çabuk anlaşılabilen bir panelimiz mevcuttur. Panelimizde istediğiniz tüm modülleri ekleyebiliriz ve çıkarabiliriz. Web site panellerimiz sayfa önyüzünde her türlü materyal veya içerikleri komple değiştirebilecek sistemdedir. Amacımız müşterilerimizin daha rahat ve kolay bir şekilde fikirlerini yönetim panellerine yazmaktır. Tüm panellerimizde analytic ve user track yani kullanıcı izleme sistemi mevcuttur. Ayrıca web site güvenlik yazılımı ve e bülten ile toplu mail gönderme mevcuttur. Ayrıca sms modülü de ekleyerek tüm kullanıcılara toplu sms de gönderebilirsiniz.