E-Ticaret

Dinlaz Yazılım

E-Ticaret

e ticaret yazılım yazılım firmaları, istanbul e ticaret yazılım yazılım firmaları, izmir e ticaret yazılım yazılım firmaları, konya e ticaret yazılım yazılım firmaları, antalya e ticaret yazılım yazılım firmaları, ankara e ticaret yazılım yazılım firmaları,

Mükemmel ürün görselleri ile mükemmel tasarım.

En kullanışlı ve işe yarayan eticaret siteleri , görsel anlamda sadece ve sadece müşterinin ihtiyacı olanları sunan bir e ticaret sitesi olması gerekmektedir. E Ticaret siteleri misafir ve üye kullanıcılara ciddi anlamda gücen vermek zorundadır. Siz güven vermeyen bir e ticaret sitesinden hiç ürün alırmısınız. Tabiki almassınız. Peki Dinlaz Yazılım çizgisini taşıyan bir e ticaret sistemlerine ne dersiniz Tabi en nemli faktrlerden biride e ticarette kullanılacak ürün görselleridir. Eğer ürün görsellerinizde e ticaret sitelerimiz kadar güzel ise güven ve görsellik açısından hiçbir sorun kalmamış demektir

Bir e ticaret tasarımını güzelleştirecek etkenler; kullanılan renk tonu, grafik tasarımı ve ürün görsellerdir. Yapılan çalışmanın kusursuz görünümünü tamamlayabilmek için görseller ile oluşturulmuş tasarım bütünlüğünü bozmamak gerekir. Bu sebeb ile doğru orantılı olarak e ticaret sitelerinde kullanacağınız ürün görselleride e ticaret tasarımı kadar büyük bir öneme sahiptir

ANA SAYFA TEMASI YÖNETİLEBİLİR


Eticaret sitemizin ana sayfasında slider, kategoriler, indirimli ürünler, yeni ürünler, haberler bölümü, duyurular, reklam alanları gibi alanları yerlerini değiştirebilirsiniz. Bunun haricinde logonuzu dilediğiniz gibi oluşturup yerleştirebilirsiniz, renk tercihlerinden de ikonlar ve butonları düzenleyebilirsiniz. Böylelikle yüzlerce farklı tema yaratabileceksiniz.


SİTE TASARIMI YÖNETİLEBİLİR


Tasarımla ilgili değişiklikleriniz sadece ana sayfada değil sitenin genelinde her alanında aynı temaya uygun olarak uygulanmış olacaktır. Binlerce ikon seceneği ve binlerce renk seçeneği ile kendinize özgü bir site oluşturabileceksiniz.


TÜM SAYFALARDA İKON VE RENK SECİMLERİ YÖNETİLEBİLİR


Kategorilere, menu başlıklarına, menu isimlerine, butonlarda, uyarı butonlarında kullanılmsını istediğiniz renginizi yönetim panelinden kolayca belirleyebilir kendinize özgü bir renk teması ve ikonlar oluşturabilirsiniz.


ARKA PLAN RENGİ DÜZENLENEBİLİR


Sitenizin arka planı (Background) dilediğiniz gibi renk veya desen kullanabilirsiniz. dilerseniz cimen yeşili, dilerseniz bir masa örtüsü veya gök mavisi, sınırsız renk ve desen secenekleri ile kendinize özgü bir stil yaratabileceksiniz.

ÜST MENU DÜZENLENEBİLİR


Üst menuyu dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Buraya önemli gördüğünüz bazı kategorileri ekleyebilirsiniz, yine dışarı link verme özelliği ile kurumsal sitenizin başlığı ile diğer sitelerinize link verebilisiniz. menuye ayrıca bilgi sayfası, blog sayfası oluşturup ekleyebilirsiniz.


SOL MENULER DÜZENLENEBİLİR


Sitenizin sol bölümündeki modülleri sırlaması değiştirmek, model tiplerini değiştirmek veya açık/kapalı duruma getirmek çok kolay


SLİDER YÖNETİLEBİLİRSlider (reklam alanı) dilediğiniz gibi şablonlar hazırlayıp ekleyebilirsiniz. dilerseniz slideri tam sayfa boyu yapabilir dilerseniz üst menu haline getirebilirsiniz. Sliderda her sayfaya istediğiniz gibi link verebilirsiniz.


ÜRÜNLERİ SLİDER A EKLEYEBİLİRSİNİZ.


Slider alanınında dilerseniz reklam şablonları yerine ön plana çıkarmak istediğiniz ürünlerinizi ekleyebilir bunları gösterebilirsiniz. İndirimli veya kampanyalı olan ürünlerinizi sliderda ek slogan ve cezbedici butonlar ile de süsyelip etkili hale getirebilirsiniz.


ANA SAYFA VE KATEGORİ SAYFALARINDA YANYANA ÜRÜN SAYISI DÜZENLENEBİLİR (2 Lİ, 3 LÜ, 4 LÜ, 5 Lİ OLARAK)


Ana sayfada veya kategori sayfalarında ürünlerinizi yanyana 2 li, 3lü, 4lü veya 5 li olarak düzenleyebilirsiniz. kategori sayfalarında ise müşteri kendi görselini secim yapıp 2li, 3lü, 4lü yapabilmektedir.


ÖZEL ARAMA CUBUĞU İLE HERYERDE AKTİF ARAMA YAPILABİLİR


Site genelinden ayrılmış sağda yaışık olarak bırakılan süper arama butonu ile müşterileriniz daha kolay ürünlerinize ulaşabilmektedir.

İpucu ; Ürün detayınızda açıklama alanına gireceğiniz tüm bilgiler aramalarda o ürünün bulunmasını sağlayacaktır. Bu size bir ürün adı ile sınırlı kalmayıp açıklamada gireceğiniz bilgiler ile (örnek bir cep telefonu bataryası eğer yüzlerce modele uyumlu ise bu modelleri ürün adında gecirmek yerine açıklamaya yazarak ilgili ürün A ürün bataryası diye aranıldığında bulunmanızı sağlayacaktır.)


MAİL LİST ÇUBUĞU İLE DAHA FAZLA ÜYE TOPLAYIN


Sitenizin sağ yanıda kısa yol butonu ile mail listesine eklenin özelliği aktif edilmiştir. Böylelikle sizi takip etmek isteyenler sitenize üye olmadan takip listesine kayıt olabileceklerdir.


HIZLI SATIN AL SAYFASI İLE TEK SAYFADA ALIŞVERİŞİ BİTİRİN


Zamanı kısıtlı olanlar için en hızlı satın almayı gerçekleştirdik. Tek sayfada tüm bilgiler özet olarak alınıp ödeme de aynı sayfada olmak üzere hazırladık. yapılan istatistiklerde müşteriler satın alma adımlarında işlemi yarıda bırakıp cıkmak oranı oldukça yüksektir.


HIZLI AL SAYFASINDA ÜYE OLMADAN, ŞİFRE GİRMEDEN SON SÜRAT ALIŞVERİŞ YAPIN


Bu özellik ile satışlarınız daha fazla artacaktır. Hızlı al sayfamızda üyeliksiz alışveriş imkanı olup üye iseniz şifrenizi hatırlamasanız da siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


BİRÇOK ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE SATIŞ FARKINIZI GÖSTERİN


Paypal ile ödeme, kredi kartı ile ödeme, taksitlli ödeme, payu ile ödeme, kapıda ödeme ile ödemelerde birçok alternatifiniz olsun.


PAYPAL ÖDEME SİSTEMİ İLE HEMEN KREDİ KARTLI SATIŞLARA BAŞLAYIN


Sanal pos almakta zorluk yaşayanlar paypalı kullanın hemen bir hesap oluşturun ve güvenli paypal ödemesi ile satışlarınızı dünya çapında dahi yapın


PAYU ÖDEME SİSTEMİ İLE BİRÇOK BANKANIN TAKSİT VE ÖDEME KOLAYLIKLARINDAN FAYDALANIN


Birçok bankanın taksit imkanlarını sunduğu payu ödeme sistemleri de artık eticaret paketlerimizde stadart hale gelmiştir.


İYZCO ÖDEME SİSTEMİ İLE BANKALARIN TAKSİT VE ÖDEME KOLAYLIKLARINDAN FAYDALANIN


İyzco ile de bankaların birçoğunun taksit imkanlarını sunduğu ödeme sistemleri de artık eticaret paketlerimizde stadart hale gelmiştir.


KREDİ KARTI TAKSİT BÖLÜMÜ ÇOK DAHA KOLAY VE YÖNLENDİRİCİ ARTIK


Müşteri kredi kartı numarasnı girdiğinde sistem otomatik yönlendirme ile o kartta taksit varsa hemen alıcının önüne taksit tablosunu açmaktadır.


TAKSİTLİ SATIŞLARDA BANKALARIN UYGULADIĞI EK TAKSİTLERİ TANIMLAYIN


Bankanın zamanla uyguladığı ek taksitleri sitenizde tanımlayıp bu ek taksitleri müşterilerinize gösterebilirsiniz. Bu özellikte satışlarınızı artırmada size destek sağlayacaktır.


KOMİSYONLARINIZI SİZ BELİRLEYİN TAKSİTLİ SATIŞLARINIZI YÖNETİN


Kredi kartı ile taksitli satışlarınızda dilerseniz bankanın size uyguladığı komisyonları sizde müşterilerinize yasıtabilirsiniz. Bu oranları dilerseniz kendinizde belirleyebilirsiniz.


ÜRÜN DETAY SAYFALARINDA DAHA NET VE BELİRGİN GÖRSELLE ANLAŞILIR OLUN


Ürün detay sayfası görselleri, yazıları, indirimli veya kampanyalı duyuruları, seçenekleri bir düzen içinde anlaşılır ve çok sade olarak düzenlendi.


ÜRÜN DETAY SAYFALARINDA SON GEZİLENLERİ GÖSTERİN


Sitenizde gezenler son incelediği ürünleri sürekli görebilir ve buda bir önceki ürünlere tekrar dönmek isteyenlere yardımcı olacak ekstra bir özelliktir.


EN ÇOK İNCELENENLER, BENZER ÜRÜNLER İLE SİTENİZDE MÜŞTERİLERİ YÖNLENDİRİN


Aynı kategoride en çok incelenen bakılan ürünler gösterilerek müşterileri doğru yönlendirmeler yaparak alışverişlerinize destek sağlanır.


MAİL ŞABLONU OLUŞTURUP SİTENİZDEN ÜYELERE ÖZEL TOPLUMAİL GÖNDERİN


Yönetim panelinden özel mail şablonu oluşturup üyelerinize toplumail gönderebilirsiniz.


MÜŞTERİ GRUPLARI OLUŞTURULABİLİR


Sitenizde standart müşteriler harici özel müşteriler grubu oluşturabilir gold üyelik sistemi yapabilirsiniz bu sistem ile özel müşteri grubuna özel kamanya veya indirimler tanımlayabilirsiniz.


AYNI SİTEDE HEM PERAKENDECİYE HEM TOPTANCIYA ÖZEL FİYATLAR VERİLEBİLİR.


Sitenizde müşteri grupları ile hem perakende hem toptan satışa hitap edebilirsiniz. Kurumsal toptan satışlarda üyeler kendilerine tanımlanmış iskontolu fiyatları görürken standart müşteriler liste fiyatından alışverişlerini yapabilirler.


ÜRÜNLERDE ZAMAN AYARLI İNDİRİMLER YAPILABİLİR.


Ürünlerinizde yapacağınız indirimleri müşteri gruplarına göre belirleyebileceğiniz gibi, hangi tarihte başlayıp hangi tarihte son bulacağınıda belirleyebilirsiniz.


KADEMELİ SATIŞ BELLİ ADETTEN SONRA İNDİRİMLİ ÜRÜN SATIŞI YAPILABİLİR.


Kampanya modulu ile belirleyeceğiniz adetten fazla alımlarda özel fiyat uygulaması yapabilirsiniz. Örnek 10 adet ve üzeri alımlarda 50 tl yerine 35 tl den satışlar gibi


ÜRÜNLERİNİZE RENK, BEDEN, EBAT, BOY GİBİ ÖZEL ALT SEÇENEKLER EKLEYEBİLİRSİNİZ.


Ürünlerinizde alt seçenekler oluşturabilir buna göre seçenekleri ürün satışlarında ekleyebilirsiniz. Renk, beden, ebat, boy, numara, kalıp, cins, ...vb seçenekler ve karşılıklarında değerleri oluşturabilirsiniz.


SEÇENEKLERE GÖRE FARKLI FİYATLAR VEREBİLİRSİNİZ.


Ürünlerinizin seçenekleri arasında fiyat farkı olanlar varsa bunları + veya - değerlerle özel olarak fiyatlandırabilirsiniz.


ÖZEL ÜRÜN SATIŞLARINDA (DAVETİYE GİBİ) BASKI YAPILABİLECEK ÜRÜNLERE YAZI, RESİM, DOSYA YÜKLEMESİ İLE SİZE SİPARİŞLERİNDE ÖZEL İSTEKLERİNİ ULAŞTIRABİLİR.


Seçenekler kısmından baskılı veya üzerinde özelleştirme yapılan ürün satışlarınız var ise müşteri satın alma esnasında siparişe ek resim yükleyebilir, ek dosya ekleyebilir, ek yazılar yazabilirler. Bu özel seçenekleri istediğinizi istediğiniz sayıda oluşturup kullanabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız bazı özelliklerde gördüğünüz gibi tamamen profesyonel hazırlanmış e-ticaret paketimiz akıllı sistemlerle donatılmış her alanında özelleştirebileceğiniz bir yapıdadır. Aynı zamanda bu oluşumlar alıcı olan müşterilerinize daha çok satış yapailmeniz için tasarımsal ve işlevsel olarak binlerce test ve denemeler ile ortaya çıkarılmıştır.